Ubytování v Praze
 
Online levné ubytování Praha
  • prosíme, pro snadné vyhledání ubytování v Praze, zadejte parametry hledání, zadání provádějte bez diakritikyMěsto: *
Datum příjezdu: * .. (Den.Měsíc.Rok)
Datum odjezdu: * .. (Den.Měsíc.Rok)
Počet osob: *
Počet pokojů: *
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Měna: 0
Jméno hotelu:
Nevyplníte-li konkrétní hotel - ubytování, zobrazí se všechny volné hotely* Povinné údaje, prosím, vyplňte pro správné vyhledání ubytování v Praze

UBYTOVÁNÍ V PRAZE

Ubytování v Praze - rezervační systém levného ubytování v Praze, lastminute nabídky a slevy cen.

Slevy Ubytování v Praze.com Vám poskytne nabídku volného ubytování v Praze, soupis levného ubytování, ze kterých si můžete vybrat hotel, penzion, hostel či apartmán dle vlastních požadavků a možnost online rezervace.

Cenový TIP na ubytování v Praze

Hotel STEP 3* UBYTOVÁNÍ V PRAZE. Praha hotely a ubytování - Hotel Step, nabízí ubytování s celkovou kapacitou hotelu, jež činí 160 pokojů a 303 pevných lůžek. Hotel Step naleznete v blízkosti hokejové a koncertní haly - Sazka Aréna. Hotel STEP nabízí levné ubytování v Praze za lastminute ceny a akční nabídky.

STEP

 1/2

04.05.-05.06.

od 1150 Kč

Hotel OLŠANKA 3* UBYTOVÁNÍ V PRAZE. Praha hotely a ubytování - Hotel Olšanka je nově zrekonstruovaný pension, který má k dispozici 49 lůžek. Hotel se nachází asi 10 minut tramvají od centra Prahy.

OLŠANKA

 1/2

04.05.-05.06.

od 686 Kč

Hotel Top 3* UBYTOVÁNÍ V PRAZE. Praha hotely a ubytování - Hotel Top Leisure je 3-hvězdičkový hotel se 90 lůžky. Hotel nabízí ubytování s dobrou dostupností do centra Prahy, pře hotelem je zatávka autobusu 2 stanice vzdálená metro linie C - Kačerov. Lastminute ceny a slevy ubytování v hotelu Top Leisure Praha

TOP Leisure

 1/2

04.05.-05.06.

od 882 Kč

Hotel Rhea * ubytování v Praze. Praha hotely a ubytování - Hotel Rhea je 3-hvězdičkový hotel, který Vám nabízí cenově příjemné a, klidné a útulné ubytování v Praze.

RHEA

 1/2

04.05.-05.06.

od 750 Kč

Úvodní stránka - Ubytování v Praze | Registrace hotelu | Všeobecné obchodní podmínky | O nás - Ubytování v Praze